Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej osób z niepełnosprawnościami

  • 25 października 2022 13:53
  • IwonaBednarzak

Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania wraz z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych oraz II Oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu, organizuje szkolenie online pt. „Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej osób z niepełnosprawnościami" w dniu 16 listopada 2022. 

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają informację o formalno-prawnych aspektach zakładania działalności gospodarczej i procedurach rejestracji jednoosobowej działalności, a także o obowiązkach przyszłego przedsiębiorczy wobec ZUS-u. Ponadto na spotkaniu Wydział Zdrowia poruszy kwestię zasad ubiegania się o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób z niepełnosprawnościami.

Szkolenie będzie na bieżąco tłumaczone przez tłumaczy Polskiego Języka Migowego.

Link do szkolenia na stronie Poznań Biznes Partner: https://www.poznan.pl/mim/msp/pinboard,1033/zakladanie-i-prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami,36545.html

Co do treści publikowanej na stronach, najlepiej wykorzystać tekst umieszczony w artykule, do którego link jest podany powyżej.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam,

Kinga Dopierała

---
Ośrodek Poznań Biznes Partner
Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania
(61) 878 49 56 (61) 878 47 95
 
 

Instagram


Wróć do newsów