Przejdź do strony startowej


Rozpoczęła się rekrutacja w Uniwersytecie Przyrodniczo - Humanistycznym w Siedlcach na rok akademicki 2021/2022. Zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych absolwentów szkół średnich do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej uczelni. Kandydatów z niepełnosprawnościami zachęcamy do zapoznania się z filmikami przygotowanymi przez Centrum prezentującymi formy wsparcia na naszej Uczelni

Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny oferuje różnorodne kierunki na studiach I, II, III stopnia oraz studiach podyplomowych - dokładne informacje o danym kierunku znajdują się tutaj. Informacje rekrutacyjne znajdują się tutaj. Rejestracji w Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) można dokonać tutaj.

Oprócz rejestracji w IRK kandydaci z niepełnosprawnością zobowiązani są ponadto do wypełnienia oraz złożenia w biurze Centrum Kwestionariusza osoby z niepełnosprawnością wraz z Kaluzulą informacyjną/Klauzulą zgody i aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Ze względu na pandemię koronawirusa wymagane dokumenty można przesłać pocztą na adres: Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, ul. Konarskiego 2, 08-110 Siedlce lub złożyć osobiście w biurze Centrum. 

Kwestionariusze osób z niepełnosprawnościami (wraz z Klauzulą informacyjną/Klauzulą zgody) do wypełnienia elektronicznego:

Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością słuchu-plik dostępny cyfrowo
Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością ruchu-plik dostępny cyfrowo
Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością wzroku-plik dostępny cyfrowo
Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością ze względu na ogólny stan zdrowia-plik dostępny cyfrowo

(po wypełnieniu elektronicznym konieczne jest wydrukowanie Kwestionariusza i odręczne podpisanie przez kandydata na studia)

Kwestionariusze osób z niepełnosprawnościami (wraz z Klauzulą informacyjną/Klauzulą zgody) do wypełnienia odręcznego:

Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością słuchu-plik dostępny cyfrowo
Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością ruchu-plik dostępny cyfrowo
Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością wzroku- plik dostępny cyfrowo
Kwestionariusz osoby z niepełnosprawnością ze względu na ogólny stan zdrowia-plik dostępny cyfrowo

Informacji dotyczących rekrutacji można uzyskać bezpośrednio w biurze Centrum (ul. ks.J.Popiełuszki 9, gmach Biblioteki Głównej UPH, I piętro, pokój nr 137), pod numerem telefonu: (25) 643 17 39, lub pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.