Przejdź do strony startowej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Adaptacyjnych dla nowo przyjętych studentów z niepełnosprawnościami, które odbędą się 29 – 30 września 2021 r. (środa, czwartek) na terenie Uczelni.           

Dnia 29 września 2021 r. g. 9:00 (środa) odbędzie się obowiązkowe szkolenie on-line na platformie Google Meet z zakresu bezpieczeństwa w ramach projektu „UPH w Siedlcach - Uniwersytet MAXI”, realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie projektu nr: POWR.03.05.00-00-A034/19-00.
Link do szkolenia wyślemy Państwu w dniu 28 września 2021 r.

Natomiast dnia 30 września 2021 r. spotkamy się o godz. 10:00 w holu budynku Biblioteki Głównej UPH w Siedlcach, przy ul. ks. J. Popiełuszki 9.
W programie przewidziane jest spotkanie z władzami Uczelni: Panią Rektor, pracownikami Centrum oraz wszystkimi osobami, które na co dzień działają na rzecz studentów z niepełnosprawnościami.           
Dzień ten będzie również okazją do zapoznania się ze strukturą oraz funkcjonowaniem Uczelni. Zapoznacie się Państwo ze specjalistycznymi zajęciami wspomagającymi kształcenie osób z niepełnosprawnościami.

W tm dniu odbędzie się również obowiązkowe szkolenie BHP – jednocześnie będą Państwo zwolnieni ze szkolenia BHP dla wszystkich studentów.

Podczas Dni Adaptacyjnych zostaną również przekazane informacje na temat pomocy oferowanej przez Centrum między innymi: stypendia, pomoc psychologiczna, dowóz na zajęcia, możliwe formy pomocy, usługi tłumaczy języka migowego oraz asystentów osób niepełnosprawnych.

Zapewniamy profesjonalną kadrę, zajęcia integracyjne, wyżywienie, szkolenie BHP oraz szkolenie biblioteczne.

Udział w Dniach Adaptacyjnych jest bezpłatny.

Nasze propozycje

box o nas

box kandydaci

box studenci

box pomoc materialna

Dla wykladowców

box savoir

Kontakt

ul. ks. J. Popiełuszki 9 (Budynek Biblioteki Głównej UPH, pokój nr 137)
08-110 Siedlce
tel. 25 643-17-39 
e-mail: cwn@uph.edu.pl