Przejdź do strony startowej

Na zdjęciu osoby po amputacji nóg pod okiem instruktorów ćwiczą na sali gimnastycznejFundacja Poland Business Run pomaga osobom po amputacjach i osobom z niepełnosprawnością narządów ruchu. Od 1 marca 2021 roku kolejne osoby z niepełnosprawnością ruchu mogą zgłaszać się do Fundacji by dołączyć do grona beneficjentów tegorocznego biegu. Bieg Poland Business Run jest flagowym wydarzeniem organizacji, które co roku gromadzi tysiące biegaczy z setek firm gotowych pomagać potrzebującym. W 2020 roku, mimo przeciwności, Fundacji udało się wesprzeć aż 71 beneficjentów z całej Polski. Forma wsparcia zależy od indywidualnej sytuacji każdej osoby, a jego wysokość wynosi maksymalnie 50 tys. zł, które można przeznaczyć na dofinansowanie do zakupu protez, sprzętu ortopedycznego czy rehabilitacyjnego, albo 5 tys. zł w przypadku rehabilitacji, nauki chodu, konsultacji medycznych i pomocy psychologicznej.

Jak się zgłosić?
Wypełnij, wydrukuj i podpisz wniosek, skompletuj pozostałe wymagane dokumenty. Wszystko wyślij pocztą na adres: Fundacja Poland Business Run, ul. Siemiradzkiego 17/2, 31-137 Kraków. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Wniosek, listę dokumentów, regulamin i wszystkie szczegóły znajdziesz TUTAJ... w zakładce Beneficjenci > Jak zostać beneficjentem?.
Na dodatkowe pytania o dofinansowania odpowiedzą specjaliści z Działu Wsparcia, dostępni od wtorku do piątku w godz. 11.00-15.00 pod numerem tel. 504 485 979, lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nasze propozycje

box o nas

box kandydaci

box studenci

box pomoc materialna

Dla wykladowców

box savoir

Kontakt

ul. ks. J. Popiełuszki 9 (Budynek Biblioteki Głównej UPH, pokój nr 137)
08-110 Siedlce
tel. 25 643-17-39 
e-mail: cwn@uph.edu.pl