Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH STUDENTÓW UPH, ZWŁASZCZA Z PIERWSZYCH ROCZNIKÓW STUDIÓW do udziału w szkoleniu: ,,Savoir - vivre wobec osób z niepełnosprawnością”. Szkolenie jest organizowane w ramach projektu „UPH w Siedlcach – Uniwersytet MAXI" dofinansowanego z Funduszy Europejskich. W ramach szkolenia słuchacze zostaną zapoznani z tematyką niepełnosprawności ruchu, słuchu, zaburzeń mowy, wzroku oraz ogólnego stanu zdrowia. Celem szkolenia jest uwrażliwienie na indywidualne potrzeby osób z niepełnosprawnością oraz omówienie barier, jakie napotykają Oni w codziennym życiu, a także omówienie zasad savoir-vivre wobec osób z niepełnosprawnościami. Kurs będzie prowadzony w formie On-line.

TERMINARZ SZKOLEŃ

I grupa 8.12 w godz. 9.00 – 15.00
II grupa 15.12 w godz. 9.00 – 15.00
III grupa 12.01.2021 w godz. 9.00 – 15.00
IV grupa 19.01.2021 w godz. 9.00 – 15.00

Szczegóły dotyczące szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na STRONIE PROJEKTU...

Zapisy do grup rozpoczynających zajęcia w grudniu trwają do 6 grudnia 2020r, pozostałych do 8 stycznia 2021r. Po przesłaniu danych, każdy uczestnik otrzyma niezbędne dokumenty oraz materiały szkoleniowe. Po zakończeniu kursu zostanie wystawione zaświadczenie o jego odbyciu. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Pytania proszę przekazywać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.