Serdecznie zapraszamy studentów z niepełnosprawnościami do udziału w szkoleniu ,,Szkolenie osób z niepełnosprawnościami w zakresie bezpieczeństwa”. Szkolenie jest organizowane w ramach projektu „UPH w Siedlcach – Uniwersytet MAXI" dofinansowanego z Funduszy Europejskich.
W ramach szkolenia będą realizowane następujące treści:
• Prawne i organizacyjne podstawy ochrony ludności, w tym osób z niepełnosprawnościami w sytuacjach zagrożenia (ostrzeganie i alarmowanie o zagrożeniach, ewakuacja.
• Dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (infrastruktura stała, ruchoma, transportowa).
• Właściwe zachowania w sytuacji zagrożenia (zachowanie po usłyszeniu alarmu, prawa i obowiązki osób funkcyjnych, prawa i obowiązki ewakuowanych, elementy pierwszej pomocy przedmedycznej).
• Prezentacja infrastruktury UPH w zakresie możliwości ochrony osób z niepełnosprawnościami
Kurs będzie prowadzony w formie On-line

TERMINARZ SZKOLEŃ

grupa III: 5 oraz 12 marca 2021r. w godz. 14:00-17:00 - dr P.Szmitkowski
grupa IV: 19 oraz 26 marca 2021r. w godz. 14:00-17:00 - dr A.Araucz-Boruc
grupa V: 9 oraz 16 kwiecień 2021r. w godz. 14:00-17:00 - dr D.Krzewniak
grupa VI: 23 oraz 30 kwietnia 2021r. w godz. 14:00-17:00 - dr P.Szmitkowski

Zapisy trwają do dnia 28.02.2021r.

Szczegóły dotyczące kursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na STRONIE PROJEKTU...

Po przesłaniu danych, każdy uczestnik otrzyma niezbędne dokumenty oraz materiały szkoleniowe. Po zakończeniu kursu zostanie wystawione zaświadczenie o jego odbyciu. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne.
Pytania proszę przekazywać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.