Mazurska Szkoła Żeglarstwa we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarzy Niepełnosprawnych zaprasza na Warsztaty Żeglarskie Osób Niepełnosprawnych. Warsztaty są całkowicie bezpłatne (zakwaterowanie, wyżywienie, sprzęt, instruktorzy i pomoce naukowe) współfinansowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Uczestnikami warsztatów mogą być osoby o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności nie będące uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej. Warsztaty będą odbywać się w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Mazurskiej Szkoły Żeglarstwa.
                                                           Serdecznie zapraszamy!