Polski Związek Niewidomych zaprasza osoby niewidome i słabowidzące do uczestnictwa w projekcie: "Wsparcie osób niewidomych na rynku pracy III" mającym na celu zwiększenie szans tych osób na rynku pracy. Osoby z dysfunkcją wzroku, które zgłoszą się do projektu otrzymają Indywidualny Plan działania (IPD) oraz wsparcie dostosowane do zainteresowań, potrzeb i możliwości. W ramach projektu odbędą się również szkolenia z zakresu obsługi komputera i innych urządzeń elektronicznych, kursy językowe, warsztaty aktywizacji zawodowej, szkolenia zawodowe i staże pracy. Ponadto pomoc otrzymają osoby z otoczenia: rodzina, przyjaciele i znajomi, aby mogli wspierać osoby niewidome w ich aktywizacji społecznej i zawodowej. Serdecznie zapraszamy.