zdjęcie Pani Tamary Zacharuk Rektor UPH „Od 20 lat kształcimy studentów niepełnosprawnych, tworzymy jak najlepsze warunki do kształcenia integracyjnego, inkluzyjnego; robimy wszystko, żeby nasi studenci byli w stanie wejść na rynek pracy i się na nim utrzymać. Tworzymy także miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnością i stąd ta nagroda. Pierwszy raz otrzymaliśmy ją w 2008 r., jeszcze jako Akademia Podlaska.” – powiedziała prof. dr hab. Tamara Zacharuk, rektor siedleckiej uczelni. Uniwersytet ściśle współpracuje z tamtejszym urzędem pracy oraz od dwóch lat organizuje targi pracy, na których można znaleźć oferty pracy dla osób z niepełnosprawnością. Uczelnia w tej chwili zatrudnia kilkanaście osób z niepełnosprawnością.

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach
dr hab. Tamara Zacharuk