Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniu Adaptacyjnym organizowanym przez Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych 28.09.2012r. zbiórka wszystkich uczestników  o godz. 9.45 w Domu Studenta nr 4 przy ulicy Żytniej 17/19. Dzień ten będzie okazją do zapoznania się z funkcjonowaniem Uczelni, zaznajomienia ze specjalistycznymi pracowniami wspomagającymi kształcenie oraz ustalenia indywidualnych zaleceń edukacyjnych. W tym celu zostaną przeprowadzone indywidualne rozmowy, podczas których zgłosicie swoje potrzeby związane z procesem kształcenia. Podczas Dnia Adaptacyjnego odbędzie się również spotkanie z lekarzem i rehabilitantką w celu ustalenia indywidualnego programu rehabilitacji dla studentów z dysfunkcją narządu ruchu, zostaną przekazane informacje na temat oferty Centrum (stypendia, psycholog, dowóz na zajęcia, formy pomocy studentom niepełnosprawnym, tłumacze języka migowego,) i zajęć specjalistycznych. Szkolenie BHP dla osób niepełnosprawnych odbędzie sie w dniu 2.10.2012 o godzinie 9.00 w Domu Studenta nr 4 pok nr 5.